WARTO WIEDZIEĆ

Dlaczego warto fotografować jeszcze przed ślubem?

Sesja narzeczeńska to świetna okazja, abyśmy poznali się lepiej. To początek Waszej historii, którą chcę traktować bardzo indywidualnie. Dzięki temu w dniu Waszego ślubu nasze relacje są znacznie bliższe. To ważne.

Co jeśli nie czujemy się dobrze przed obiektywem?

Nie przejmujcie się na zapas. Mam otwartą osobowość. Zamierzam być dla Was dobrym znajomym, który dobrze wie jakie ma zadanie do wykonania, a w razie potrzeby służy pomocą. Zazwyczaj przełamujemy pierwsze lody na spotkaniu, a każdy kontakt tylko buduje nasze relacje.

Jak dużo reportaży ślubnych wykonujesz rocznie?

Do każdego ślubu przygotowuję się bardzo indywidualnie, dlatego staram się wykonywać maksymalnie do 20 ślubów rocznie, tak by mieć możliwość w pełni zaangażować się dla moich par. Zazwyczaj rezerwuję terminy z 9-12 miesięcznym wyprzedzeniem. Z decyzją jednak polecam nie zwlekać zbyt długo.

Jak dużo zdjęć otrzymamy z reportażu ślubnego?

Zwykle podczas reportażu wykonuję około 30-40 zdjęć na godzinę, które trafią do Was. Jeśli wesele będzie trwało 10 godzin, uwzględniając zdjęcia z przygotowań, w galerii ślubnej możecie spodziewać się około 300-400 zdjęć. W przypadku sesji portretowych i plenerowych otrzymacie ode mnie około 40-60 zdjęć.

Kiedy otrzymamy nasze zdjęcia?

Zależy mi, abyście otrzymali zdjęcia tak szybko jak to możliwe. Galerię ślubną wysyłam Wam w ciągu 4-5 tygodni. Następnie projektuję Wasze albumy i wraz z nimi otrzymujecie pendrive ze wszystkimi zdjęciami w najlepszej jakości.

W jaki sposób możemy zarezerwować termin?

Wasz termin jest potwierdzony na 100% w momencie podpisania umowy i wpłaty zadatku. Po tym kroku otrzymacie ode mnie podsumowanie oraz wszystkie potrzebne informacje i wskazówki co dalej. Z przyjemnością dzielę się z Wami inspiracjami i poradami, które pomogą Wam jeszcze lepiej zorganizować Wasz wyjątkowy ślub.

leaf 2
OBECNIE REZERWUJĘ2020 / 2021
monopol-wroclaw-048 3

Porozmawiajmy o tym,co piękne i ważne.

Opowiedzcie mi o sobie, o tym co lubicie również.