O MNIE

fotografia ślubna Zbyszek Misztela
Zbyszek Misztela – fotograf ślubny

Rozpoczynałem swoją karierę ucząc się od najlepszych fotografów w branży. Wyrobiłem sobie własne poczucie estetyki, które konsekwentnie i świadomie wykorzystuję w kadrze. Tworzę i rozwijam markę profesjonalnego fotografa ślubnego, który inspiruje innych.

HELLO

Lubię zaczynać nasze relacje od wspólnej kawy i lubię, kiedy wszyscy czujemy się swobodnie w dniu ślubu. Zdjęcia zaczynam zwykle kilka godzin przed ślubem, abyśmy mieli czas na wszystko, co wcześniej ustalimy lub ustalicie z wedding plannerem. Komfort czasowy to najlepsze źródło kreatywności. Ostateczny efekt zdjęć zależy od pracy wielu osób. Zarówno Wy jak i wszyscy wykonawcy tworzą klimat wesela. Możecie liczyć na moje pełne zaangażowanie w dniu ślubu oraz wsparcie na etapie przygotowań.

fotograf ślubny Zbyszek Misztela

Fotografia to dla mnie ludzie,
którymi się otaczam.

Wszystko co piękne na zdjęciach powstaje w ich sercach. Uwielbiam otaczać się otwartymi i uśmiechniętymi osobami. Mam wielką przyjemność ze współpracy z innymi, kiedy jednocześnie mogę fotografować tak jak czuję.

cropped LOGO ZM1 2022

Czego możecie się spodziewać?

Dzień ślubu pokazuję jako oryginalną historię. Oznacza to dla mnie, że poza warstwą emocjonalną na naszych zdjęciach znajdą się klasyczne portrety, wspólne zdjęcia z bliskimi i przyjaciółmi oraz zdjęcia detali, które tak starannie przygotowujecie. W galerii ślubnej, która zwykle liczy ok. 400 zdjęć jest również miejsce na zdjęcia samego miejsca przyjęcia, dekoracji oraz na wszystkie inne, które oddają energię i klimat dnia.

Jak fotografuję w dniu ślubu?

Stylistyka zdjęć fotografa to dla Was jedno z najważniejszych kryteriów i na moim blogu możecie z łatwością określić czy ten styl do Was pasuje. Z doświadczenia wiem, że istotny jest dla Was również styl bycia fotografa. To zrozumiałe, że zwracacie uwagę na jego osobowość i schludność. Dlatego dbam o swój wizerunek tak jak sam chcę być postrzegany.

my lifestyle 032
Studio Czarnobyl – Warszawa
NICE TO
MEET YOU

MAM DOŚWIADCZENIE

W ostatnich latach zrealizowałem wiele ponad 100 ślubów i sesji o różnym charakterze. Miałem przyjemność współpracować z najlepszymi markami w branży: Wedding Wishes, Art of Wedding, The Magical Events, Rock & Flowers, Event by Ev, Kate Banach Design, Madonna, Viola Piekut i wieloma innymi wyjątkowymi, utalentowanymi osobami, których nie sposób wymienić w jednym zdaniu. Za każdym razem nasza współpraca kończyła się niesamowitymi zdjęciami. Niektóre z nich możecie zobaczyć na blogu. Jestem wdzięczny, że mogę pracować z najlepszymi.

OPINIE

Czy możecie mi zaufać? Sprawdźcie, co mówią o mnie Pary Młode i wykonawcy z branży.