logo-zbyszek-misztela-fineart 1
fine-art-wedding-055 2
FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Fine Art Weddingsubtelny styl, który pokochasz

Czyste kadry, jasna tonacja, pastelowe kolory.Inspirowane klasyczną elegancją.

ZOBACZ OFERTĘ
leaf 4

O mnie

Od 5 lat robię to, co daje mi najwięcej satysfakcji. Uwielbiam otaczać się otwartymi i uśmiechniętymi ludźmi. To mi dostarcza nowych sił i inspiruje. W kontaktach doceniam naturalność i dobrą atmosferę. Dlatego z przyjemnością spotykam się z Wami przy kawie.


Moja koncepcja

Wierzę, że zdjęcia, które wspólnie realizujemy będą miały status ponadczasowych. Stylistyka Fine Art w moim wydaniu opiera się na lekkich, pastelowych kolorach i ma swój początek w klasycznej fotografii. Jestem zdania, że momenty ślubne są piękne z natury, a prosta forma jest ich ozdobą.


Moje podejście

Każdy ślub wygląda inaczej i to ma swój urok. Moje zadanie to stać się częścią tego wydarzenia, tak aby każdy czuł się w moim towarzystwie swobodnie. Podczas typowych sesji prowadzę moje pary przez zdjęcia w taki sposób, żeby uzyskać prawdziwą reakcję. Dobrze, kiedy po prostu jesteśmy sobą.

zbyszek-fotograf 5
zainspiruj się

poczuj magię

Fine Art

Oferta

2020 / 2021

fine-art-wedding-001 24

SESJA NARZECZEŃSKA

1200 PLN

tropical-glam-058 25

REPORTAŻ ŚLUBNY

od 4200 PLN

tropical-glam-123 26

TWOJA KONCEPCJA

zapytaj o szczegóły

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE PO KONTAKCIE


fine-art-wedding-056 27

Pakiet analogowy - akcent tradycji

Jako fotograf ślubny uwielbiam unikatowe uczucie, jakie płynie ze zdjęć na filmie. Powrót do korzeni fotografii tradycyjnej czyni mnie lepszym fotografem, ponieważ zmusza do dbałości o każdy szczegół, który znajdzie się w kadrze.Oferuję moim parom unikatowe zdjęcia z ich ślubu, które trudno jest powielić, ponieważ mają niepowtarzalną analogową duszę. To zupełnie inny świat, dający poczucie wyjątkowości. Lubię łączyć nowoczesność z tradycyjną formą, dzięki temu moje pary czerpią to, co najlepsze z obu światów.

Procesem tworzenia negatywów i skanowaniem zajmuje się ImageIN FilmLab, którego jestem współtwórcą.

Sesja ślubna innego dnia

Świetna opcja dla świadomych par, które od sesji ślubnej oczekują pięknych portretów w oszałamiającym miejscu. Do sesji przygotowuję się bardzo indywidualnie, dlatego lokalizację i czas ostatecznie omawiamy wspólnie. Jeśli sesja ślubna jest Waszym marzeniem koniecznie powiedz mi o tym. Chciałbym Was zabrać, gdzie dzieje się magia.

leaf 28

Otaczajmy się tym,co piękne

justyna-kamil-croatia-085 29

Warto wiedzieć

Dlaczego warto spotkać się jeszcze przed ślubem?

Sesja narzeczeńska to świetna okazja, abyśmy poznali się lepiej. To początek Waszej historii, którą chcę traktować bardzo indywidualnie. Dzięki temu w dniu Waszego ślubu nasze relacje są znacznie bliższe. To ważne.

Co jeśli nie czujemy się dobrze przed obiektywem?

Mam otwartą osobowość. Zamierzam być dla Was dobrym znajomym, który dobrze wie jakie ma zadanie do wykonania, a w razie potrzeby służy pomocą. Zazwyczaj przełamujemy pierwsze lody na spotkaniu, a każdy kontakt tylko buduje nasze relacje.

Czy posiadasz ofertę albumową?

Oczywiście. Albumy to piękne uzupełnienie całości. W ofercie znajdziecie albumy 20x20 oraz 30x30 lub ich zestawy. Ten temat omawiam podczas spotkania, by docelowo wrócić do niego zaraz po ślubie. To najlepszy moment.

W jaki sposób możemy zarezerwować termin?

Wasz termin potwierdzony jest w momencie podpisania umowy i wpłaty zadatku. Po tym kroku otrzymacie ode mnie podsumowanie oraz wszystkie potrzebne informacje i wskazówki co dalej. Z przyjemnością dzielę się z Wami inspiracjami i poradami, które pomogą Wam jeszcze lepiej zorganizować Wasz wyjątkowy ślub.

Kiedy otrzymamy nasze zdjęcia?

Zależy mi, abyście otrzymali zdjęcia tak szybko jak to możliwe. Galerię ślubną wysyłam Wam zwykle w ciągu 4-5 tygodni. Następnie projektuję Wasze albumy i wraz z nimi otrzymujecie pendrive ze wszystkimi zdjęciami w najlepszej jakości.

Czy współpracujesz z Wedding Plannerami?

Tak. Jeśli czujesz, że Fine Art Wedding jest dla Twoich klientów odpowiedni, powiedz mi o tym. Jestem otwarty na współpracę. To duża przyjemność rozwijać branżę ślubną wspólnie z Wami.

leaf 30
KONTAKT

Zapytaj o wolny termin

Zainteresował Cię styl moich zdjęć? Napisz do mnie.Z przyjemnością omówię szczegóły.

REZERWUJĘ OBECNIE 2020 / 2021